Úvodní stránka

Pouze velkoobchodní distribuce a zahraniční obchod. Nedisponujeme žádnou maloobchodní prodejnou.
V případě zájmu kontaktujte naše obchodní partnery (prodejce).

Aktuality

Ukončení činnosti SIG SAUER GmbH & Co. KG (SRN)

počet komentářů: 0

Společnost SIG SAUER GmbH & Co. KG (SRN) již ukončila veškerou výrobní činnost. A právě včera, 30.11. 2020, definitivně ukončila i jakoukoliv expedici svých produktů. Zanedlouho a to konkrétně k 31.12. 2020, zanikne i po administrativní stránce. V SRN tímto přestává existovat jakákoliv výroba produktů značky SIG SAUER.

Krátké a dlouhé zbraně, stejně jako ostatní produkty této značky, tak budou mít jediného výrobce. Tím se nyní tedy stává společnost SIG SAUER, Inc., která sídlíc ve městě Newington v USA. Počínaje prvním čtvrtletím roku 2021 tak budou všechny zbraně a doplňky distribuovány z USA.

Čti více ...

Korth Sky Marshal

počet komentářů: 0

Společnost PTW Korth Technologies GmbH ukončila produkci modelové řady Sky Marshal.

Tento kompaktní revolver v ráži 9x19 mm je vyprodaný a další objednávky již nepřijímáme.

Děkujeme za pochopení.

Čti více ...

POZOR NA ČÍNSKÉ FALZIFIKÁTY ZAMĚŘOVAČŮ TRIJICON!

počet komentářů: 0

Vážení spotřebitelé, už od dávných časů není nikterak neobvyklé, že kvalitní produkty od proslulých výrobců – ať už pocházejí z jakékoliv odvětví – se jiní výrobci snaží napodobit.

Někteří se snaží napodobovanému produktu předat alespoň nějakou vlastní invenci, jiní ho okopírují podle předlohy se vším všudy. Zda je při tom či onom výrobním postupu nebo technickém řešení porušen nějaký patent, potom bývá obvykle věcí vleklých soudních sporů.

Takový produkt by však nikdy neměl být na trhu nabízen pod značkou výrobce, kterého se snaží napodobit. V tom případě je totiž zákazník jednoznačně úmyslně uváděn v omyl a tím pádem se jedná o podvod!

Čti více ...

Mossberg 590M (r. 12/70)

počet komentářů: 0

Představujeme inovativní opakovací brokovnici značky Mossberg. Výrobce opatřil model 590M odnímatelným zásobníkem s kapacitou 10 ran. Použít je možné i zásobník s kapacitou 15, či dokonce 20 ran. Zbraň je tedy vhodná jak pro sportovní střelbu, tak pro obranné použití.

Doporučená cena uvedeného modelu je 20 980,- Kč. Žádejte u Vašich prodejců !

Čti více ...

ISSC Katalog 2020

počet komentářů: 1

Zárukou kvality produktů ISSC je, že jsou z částí, vyrobených převážně v Rakousku, a v některých případech i z dílů vyrobených v Německu, Švýcarsku či Itálii, sestaveny ve výrobním závodě poblíž vesnice Andrichsfurt, které se nachází asi 70 km západně od Lince, nijak zvlášť daleko od české hranice.

Všechny výrobky ISSC tedy (s výjimkou MK22, která je vyráběna v Německu) mohou hrdě nést nápis „Made in Austria“.

Čti více ...

S&W M&P Bodyguard .38 (r. 38 Spec.)

počet komentářů: 0

Jako ideální obrannou zbraň pro skryté nošení Vám doporučujeme revolver S&W M&P Bodyguard .38 (r. 38 Spec.).

Tento model samozřejmě vyniká jednoduchou obsluhou a hmotností pouhých 402 gramů.

Zároveň se jedná o cenově vůbec nejdostupnější nový revolver zn. S&W na tuzemském trhu.

Jeho doporučená maloobchodní cena s 21 % DPH je totiž 15 980,- Kč.

Žádejte u Vašich prodejců !

Čti více ...

YouTube

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.