O společnosti

ISO 9001:2015

Firma Banzai spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Od prvopočátku je hlavní činností provádění zahraničního obchodu. Konkrétně se jedná o export zbraní, munice, optiky i dalších potřeb, či doplňků, pro civilní lovecké a sportovní využití. Jedná se především o produkty známých, zavedených a osvědčených tuzemských dodavatelů.

V průběhu druhé poloviny devadesátých let, se další činností společnosti stal export vojenského materiálu, zbraní, střeliva, výstrojních součástí a dalších doplňků.

Po roce 2002 se započala rozvíjet třetí oblast podnikání společnosti Banzai. Konkrétně import zbraní, optiky a jejich doplňků, od renomovaných zahraničních výrobců. Hlavním účelem jsou dodávky pro ozbrojené složky ČR a velkoobchodní distribuce v tuzemské prodejní síti.

Dalším krokem k rozvoji bylo v roce 2007 vybudování vlastních, kvalitních a velkokapacitních skladovacích prostor v Jičíně.

Jsme držitelem oprávnění pro zahraniční obchod s vojenským materiálem, členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR a Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva.

Banzai spol. s r.o. je certifikována dle norem ISO 9001:2015. Naše společnost je tak dlouhodobým a stálým partnerem armády, policie a maloobchodních prodejců v České republice.

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.