Novinka

POZOR NA ČÍNSKÉ FALZIFIKÁTY ZAMĚŘOVAČŮ TRIJICON!

počet komentářů: 0

VAROVÁNÍ:
POZOR NA ČÍNSKÉ FALZIFIKÁTY OPTICKÝCH ZAMĚŘOVAČŮ TRIJICON!

Vážení spotřebitelé,

už od dávných časů není nikterak neobvyklé, že kvalitní produkty od proslulých výrobců – ať už pocházejí z jakéhokoliv odvětví – se jiní snaží napodobit. Někteří se snaží napodobovanému produktu předat alespoň nějakou vlastní invenci, jiní ho okopírují podle předlohy se vším všudy. Zda je - a nebo není – při tom či onom výrobním postupu nebo technickém řešení porušen nějaký patent, potom bývá obvykle věcí vleklých soudních sporů. Takový produkt by však nikdy neměl být na trhu nabízen pod značkou výrobce, kterého se snaží napodobit. V tom případě je totiž zákazník jednoznačně úmyslně uváděn v omyl a tím pádem se jedná o podvod!

Na našem trhu se objevily čínské napodobeniny kolimátorů Trjicon MRO a RMR, které jsou pod značkou Trijicon rovněž bezostyšně nabízeny! Tyto optické zaměřovače se prodávají za několikanásobně nižší cenu, než skutečné produkty firmy Trijcon a zákazník – pokud vyjádří pochyby o původu zaměřovače - může být při nákupu obelhán nepravdivým tvrzením, že se jedná o originální produkty značky Trjicon, které však pocházejí z čínského závodu tohoto výrobce, případně z továrny, která pro Trijicon tyto zaměřovače v Číně vyrábí. A protože prý jsou dodávány na náš trh rovnou z Číny, je prý jejich pořizovací cena výrazně nižší, než u stejných optických zaměřovačů, které jsou dodávány z USA. Toto tvrzení je naprosto lživé! Žádný z produktů Trijicon dosud není a nikdy nebyl vyráběn, ba ani sestavován v Číně. Žádný z výrobků Trijicon tedy nenese nápis „Made in China“!

Naprostá většina produktů Trijicon, včetně ACOG, VOCG, RMR, SRO, Reflex, MRO, MGRS, CCAS, Thermal Optics, Ventus, pevných mířidel, lukostřeleckých mířidel a montáží optických zaměřovačů je vyvinuta, zkonstruována, vyrobena a sestavena v USA – a to ve výrobních závodech ve městě Wixom, ve státě Michigan nebo v kalifornském Auburnu. Všechny jsou tedy na 100 % „ Made in USA“!

Puškohledy AccuPoint jsou sestavovány v USA, ale jejich stěžejní komponenty jsou vyráběny v Japonsku.

Puškohledy Huron, Ascent, Tenmile a Credo jsou vyráběny v Japonsku podle designu a přísných požadavků firmy Trijicon. Všechny produkty Trijicon jsou vyvinuty v Michagnu a na všechny se vztahuje proces přísné kontroly kvality, včetně testovací metodologie Science of Briliant.

Žádný z výše uvedených produktů Trijcon tedy není, ani nikdy nebyl vyráběn v Číně a nemůže nést jakékoliv znaky, které by odkazovaly na jeho čínský původ.

Prohlášení od výrobce v anglickém jazyce, které varuje před falzifikáty produktů Trjicon, naleznete na TOMTO ODKAZU.

Aniž bychom jakkoli chtěli komentovat kvalitu čínských padělků optických zaměřovačů Trijicon, je třeba říci, že se mnohdy jedná o kopie po stránce vzhledu velmi zdařilé, které bohužel nelze na první pohled od skutečného produktu Trijicon rozeznat. Není třeba dodávat, že pro čínské padělky produktů Trjicon naše firma neposkytuje žádnou zákaznickou podporu. Proto, máte-li jakékoliv pochyby ohledně vyhlédnutého či zakoupeném zaměřovače, neváhejte nás prosím kontaktovat. Produkty Trijicon nakupujte pouze od prověřených maloobchodních prodejců, kteří jsou našimi obchodními partnery. Námi dovezené produkty Trijicon vždy obsahují návod k obsluze, jehož součástí je i náš záruční list.

Buďte tedy ve střehu a nenechte se oklamat!

Vaše Banzai spol. s r. o.

Jdi zpět

Přidat komentář

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.