Novinka

Ukončení činnosti SIG SAUER GmbH & Co. KG (SRN)

počet komentářů: 0

Společnost SIG SAUER GmbH & Co. KG (SRN) již ukončila veškerou výrobní činnost. A právě včera, 30.11. 2020, definitivně ukončila i jakoukoliv expedici svých produktů. Zanedlouho a to konkrétně k 31.12. 2020, zanikne i po administrativní stránce. V SRN tímto přestává existovat jakákoliv výroba produktů značky SIG SAUER.

Krátké a dlouhé zbraně, stejně jako ostatní produkty této značky, tak budou mít jediného výrobce. Tím se nyní tedy stává společnost SIG SAUER, Inc., která sídlíc ve městě Newington v USA. Počínaje prvním čtvrtletím roku 2021 tak budou všechny zbraně a doplňky distribuovány z USA.

V rámci této reorganizace došlo i ke zrušení několika modelových řad zbraní zn. SIG SAUER. Z dlouhých zbraní byla definitivně ukončena produkce řady SSG 3000 a STR 200. Dále byla ukončena výroba pistolí řady P232 a X-Line (to znamená modelů X-Short/X-Five/X-Six). Stejně tak došlo na vyřazení původního provedení pistolí řady P210.

Jdi zpět

Přidat komentář

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.