Novinka

SIG SAUER SP2022 (r. 9x19 mm)

počet komentářů: 0

Mimořádná nabídka osvědčené služební pistole SIG SAUER SP2022 (r. 9x19 mm), kterou používají ozbrojené složky po celém světě. Například jen ozbrojené sbory Francie (tzn. policie, četnictvo, celní správa) disponují nyní více než 300 000 kusy této zbraně. Aktuálně je uvedený model pistole na tuzemské trhu k dispozici za mimořádně příznivou cenu a to 14 980,- Kč.

Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Žádejte u Vašich prodejců !

Jdi zpět

Přidat komentář

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.