Novinka

S&W M&P Bodyguard .38 (r. 38 Spec.)

počet komentářů: 0

Jako ideální obrannou zbraň pro skryté nošení Vám doporučujeme revolver S&W M&P Bodyguard .38 (r. 38 Spec.). Tento model samozřejmě vyniká jednoduchou obsluhou a hmotností pouhých 402 gramů. Zároveň se jedná o cenově vůbec nejdostupnější nový revolver zn. S&W na tuzemském trhu. Jeho doporučená maloobchodní cena s 21 % DPH je totiž 15 980,- Kč.

Žádejte u Vašich prodejců !

Jdi zpět

Přidat komentář

Upozornění: Následující stránky společnosti Banzai spol. s r.o. jsou určeny pro odbornou veřejnost a podnikatele v oboru zbraní a střelivo. Vstupem potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu, či zbrojní licence. K personalizaci obsahu, reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Notice: Following site of the company Banzai spol. s r. o. is intended for professionals and businessmen in the field of arms and munition. By entering I confirm, that I have either gun licence or gun certificate in my possession. To personalize content, advertising and traffic analysis use cookies. By using the site, you consent to their use.